XTline PA23509

XTline PA23509 Opalovací plynová souprava 3 nástavce 2KW hadice 1,5 m Popis: Opalovací souprava na propan-butan jsou určeny pro opalování starých nátěrů a pro různé druhy...
Doporučená nabídka PEDDY.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 4 230 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta100 % • 264 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč83 % • 2 206 recenzíDalší informace

1 kg

• , zakoupeno v LEVNÉ NÁŘADÍ s.r.o.

Zatím tedy jen vybaleno a nevyzkoušeno. Vypadá ale pěkně, přestože se stejný výrobce dá sehnat i pod 300 Kč. Objednával jsem ale více věcí a tak mi to poštovné rozmělnilo. Jsem hobbýk a tak mi to plně na pár použití postačí.

1 kg

XTline PA23509 Opalovací plynová souprava 3 nástavce 2KW hadice 1,5 m

Popis:

Opalovací souprava na propan-butan jsou určeny pro opalování starých nátěrů a pro různé druhy ohřevu.

Technické parametry:

• Výkon: 2 kW
  • Nástavce: 13,14,17 mm
  • Teplota plamene: 1850°C
  • Spotřeba plynu: 140 g/h
  • Délka hadice: 1,5 m
  • Součást balení: 3 nástavce, hadice 1,5 m, klíč

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v LEVNÉ NÁŘADÍ s.r.o.