PARKSIDE PHLG 2000 D3

Produkt nemá žádné parametry.

S obchodem Lidl a jeho kvalitními produkty jsem velice spokojena

• ++++++
  • , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Od firmy Parkside mám z Lidlu koupeno více výrobků a jsem s nimi velmi spokojen.Proto jsem neváhal s koupí horkovzdušné pistole stejné značky.Měl jsem pistoli čínskou,ta ale dlouho nevydržela.

Produkt nemá žádné parametry.

Popis Na tvarování, zahřívání či odstraňování barev, laků a lepidla Vhodná na uvolňování koberců, fólií i samolepek…

S obchodem Lidl a jeho kvalitními produkty jsem velice spokojena

• ++++++

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Nástavce k pistoli velice potěší

Není to můj první produkt od Parkside a popravdě určitě ne ani poslední. Pistole má velice solidní konstrukci, rychle nahřeje a stojánek pro vychlazení, anebo když potřebujete obě ruce je opravdu funkční / stabilní. Za tyhle peníze je to opravdu hodně muziky a po zkušenostech s Parkside aku nářadím se nebojím, že nebude dobře sloužit.

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• za málo penez hodne muziky

Je to dobrá věc

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Dobrá cena ,výkon ,škoda že není další stupeň na ovladači pro do chlazení pistole .

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Normální pistole, super nástavec na zapálení grilu

Zatim nic

• 20.6 objednano doruceno Ceskou postou 22.6

I pres velice negativni komentare na lidl-shop jsem objednal a zboží prislo ve 100 % stavu dobre zabaleno a velice rychle.