Extol Craft 411012

TOP 23 v kategorii Horkovzdušné pistole

Extol Craft 411012

Číslo výrobku: 1990N/6 Zjednodušené číslo výrobku: 1990N6 OEM čísla (originální čísla automobilky):...
Garantovaný nákup z eFitness.cz

• ještě jsem ho neměl čas vyzkoušet
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

spokojená moc

ONLINESHOP.cz (prodejce)

velice nás těší Vaše spokojenost s pistolí.
    Děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký zbytek dne.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v bmshop.eu

• Jsem rád, že jsem náhodou "narazil" zrovna na tento výrobek.

Pro "1", proti "0". 1 + 0 = 1

230 V

• Číslo výrobku: 1990N/6
  • Zjednodušené číslo výrobku: 1990N6

OEM čísla (originální čísla automobilky):

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Mountfield

• ještě jsem ho neměl čas vyzkoušet
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

spokojená moc

ONLINESHOP.cz (prodejce)

velice nás těší Vaše spokojenost s pistolí.
    Děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký zbytek dne.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v bmshop.eu

• Jsem rád, že jsem náhodou "narazil" zrovna na tento výrobek.

Pro "1", proti "0". 1 + 0 = 1

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Torriacars

• pistoli jsme kupovali na rozpalování uhlíků na gril, zatím je v pohodě, zezačátku trošku smrděla když se rozehřála. Teď už nic cítit není asi bylo třeba aby se pořádně "vypálila"
    • sice příjde v kufříku, který je ale dost malý, a kabel od pistole se musí dost nepěkně ohnout v místě, kde tyto ohyby nebývají úplně ideální a má to za následek zničený kabel bez možnosti výměny.

celkově super :)
    jsme spokojení nenároční uživatelé, jak jsem zmínila již výše, pistoli jsme nekupovali na odstraňování barvy, ale na rozehřívání uhlíků na gril - na což 100% stačí.
    cena je také příznivá, patří mezi levnější produkty

funguje na 2 rychlosti a na 2 teploty rozehřátí

prostě a jednoduše - zatím si není na co stěžovat :-)

předchozí produkt, který jsme měli možnost zkoušet (od jiné značky) dopadl neslavně, začalo se v něm jiskřit, pistole po chvilce doutnala a nakonec v ní začalo i něco chrastit. U této se to zatím neděje

• několik druhů nástavců pro usměrnění proudu vzduchu
    • 20min provoz, 30min pauza - dle návodu

Pistole splnila svůj účel opálení barvy ze starých dřevěných vrat. Nevýhodou je že podle návodu je nutné po 20min. provozu nechat pistoli 30min. vychladnout což zdržuje práci ale je to dáno cenou výrobku který je kategorie hobby. Mám však vyzkoušeno že vydrží 30min v provozu a na vychladnutí stačí 20min.

• , zakoupeno v EVA.cz

• Krátká doba použití, jen 20 min. práce.

Hračka

• , zakoupeno v tipa.eu

hobby v pohodě

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

dobrá kvalita, dobrá cena, dobře slouží ;-)

dobrý

• Lehký
    • Často se přehřeje a musí se čekat asi 10 minut, dokud neschladne natolik, aby se mohl opět zapnout

Dobré pro občasné kutily, kteří si tím maximálně přípálí cigaretu. Není vhodné na delší použití. Jinak funguje jak má.