EINHELL BHA 2000/1

1.4 kg
Příkon
2000 W

• , zakoupeno v MALL.CZ

Opálil jsem s hor.pistolí 3 okna a zatím funguje velmi dobře.

dobrý výkon - kvalita - cena

• Šířka (cm): 25.00
  • Hloubka (cm): 24.40
  • EAN: 4006825593624
  • Záruční doba: 24 měsíců

Horkovzdušná pistole Einhell BHA 2000/1 Bavaria s příkonem max. 2000 W a dvěma stupni nastavení teploty.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Opálil jsem s hor.pistolí 3 okna a zatím funguje velmi dobře.

dobrý výkon - kvalita - cena

• , zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

Dobrá cena

• Po prvním použití byl v místnosti strašný smrad!
    • Pokud dlouho necháte zapnutou pistoli, tak se vám s vysokou pravděpodobností plasty roztečou a to doslova :D (v lepším případě jen zderormujou).

Pistoli jsem si koupil na nahřátí karterů (montáž ložisek) na Jawu 555. Chtěl jsem nějakou levnější, protože horkovzdušnou pistoli využiji tak 10x do roka. Sáhl jsem tedy po této a to se mě vymstilo. Pistoli jsem si objednával přes internetový obchod Obchody24.cz. Druhý den jsem jí měl doma a mohl jí vyzkoušet. Hned po prvím zapnutí jsem musel otevřít okna i dveře, abych ten smrad co se z pistole vypaloval vyvětral. Až cca. po 10 minutách používání se pistole vypálila a smrad pominul avšak nastal další problém. Plasty se začali smršťovat k sobě a nepomohlo ani, když jsem pistoli nachvilku vypnul. Svou práci poprvé odvedla dobře ale po druhým použití pistole dokonala svou práci. Potřeboval jsem z plechů dostat starou barvu a tak jsem ji využil. Po ani ne 5 minutách v pistoli zachrastilo a vylítla z ní stříbřenka, která byla po celý místnosti. Takže jsem jí měl 1-2 měsíce doma, z toho jsem jí 2x použil a udělala spíše více bordelu než užitku :D. Na obchod jsem se hned obrátil s reklamací a ten mi jí vyměnil za novou. Takže jsem zvědav, jak dlouho vydrží ta druhá. Rozhodně si tuto pistoli nekupujte a sáhněte radši po horkovzdušné pistoli značky Hecht. Je levnější a rozhodně bude lepší jak tato!

• , zakoupeno v iZelezarstvi

• dobrý poměr cena/výkon
  • , zakoupeno v Digiboss

• uper věička

Tuhle horkovzdušnou pistoli jsem sháněl co nejlevněji.Nemám ji totiž na každodenní potřebu ale jen náhodně používám.Proto jsem nechtěl něco drahého.Zde jsem našel přesně to co jsem právě potřeboval kvalitní a levnou.A hlavně dodání mě moc překvapilo.Hned druhý den jsem ji totiž měl a mohl jsem začít pracovat.

• , zakoupeno v EURONICS

• poměr cena vs. užitná hodnota

Pistoli jsem používal jen pár hodin takže nemohu posoudit nějakou dlouhodobou výdž, ale pár hodit soustavné práce vydržela.

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• Splňuje požadavky to co já od ní očekávám.
    • žádné jsem nenašel.

Mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Pro kutily OK

• , zakoupeno v Alza.cz

Cena odpovídá nástroji pro kutily. Pro amatérské použití vyhovuje