BLACK & DECKER KX1692

BLACK ampamp DECKER opalovací pistole KX1692 Vhodné nářadí pro dekorativní nebo dokončovací práce. Pistolová rukojeť je dobře vyvážená a umožňuje dlouhodobé použití nářadí...
1 030 Kč

3 m

• , zakoupeno v Elektromarket CZ

• super,otočná hlavice,stojánek

• , zakoupeno v KASA.cz

• Mám předchozí model mnoho let. Kromě opalování barvy atd. ho používám především denně k zapalování kamen. Zapaluji rovnou dřevo, dost velké kousky, ale hlavně hnědé uhlí. Když mám v kamnech na dřevo jen velké kusy, dám před ně trochu uhlí. V duchu počítám do 60 a je to. Taky je to bezva na dřevěné uhlí na grilu.
    • Stará mi už dodělává. Provizorně jsem spojil přepálenou spirálu a tak to funguje další rok.
    • Novou mám zatím v záloze.
    • Oceňuji především možnost narovnat držadlo.
    • Věřím v dlouhou životnost, jako u předchozího typu.

Ušetřil jsem nejméně cenu výrobku tím, že nemusím dělat třísky a nepotřebuji PEPO.
    Nenašel jsem jiný výrobek s otočným držadlem.

0.8 kg
Příkon
1600 W
Délka kabelu
3 m

BLACK ampamp DECKER opalovací pistole KX1692

Vhodné nářadí pro dekorativní nebo dokončovací práce.

Pistolová rukojeť je dobře vyvážená a umožňuje dlouhodobé použití nářadí.

Při pájení nebo při ohýbání materiálu můžete mít volné obě ruce.

Provádění různých úkonů umožňují dva teplotní stupně.

Zajišťovací spínač poskytuje komfort při práci, nářadí může stát samostatně.

Ideální pro odstraňování barvy a nátěrů ze dveří a rámů oken.

Perfektní nářadí pro zapalování dřevěného uhlí při grilování.

Ohýbání a tvarování měkkých kovů.

Vysušování nových vrstev nátěrů.

Rozmrazování zamrzlého vodovodního potrubí.

Škrabací tryska.

• Pracovní teplota: 130 ampndash 560 C
  • Průtok vzduchu: 250 ampndash 450 lmin
  • Délka kabelu: 3 m
  • Hmotnost: 0,8 kg

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do měsíce • 1 varianta75 Kč98 % • 2 123 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Elektromarket CZ

• super,otočná hlavice,stojánek

• , zakoupeno v KASA.cz

• Novou mám zatím v záloze.
    • Oceňuji především možnost narovnat držadlo.
    • Věřím v dlouhou životnost, jako u předchozího typu.

Nenašel jsem jiný výrobek s otočným držadlem.